top of page
баннер3-min.png

МІЖНАРОДНА ОНЛАЙН ПРОГРАМА "РЕЛЯЦІЙНА ПСІХОТЕРАПІЯ"

Міжнародна онлайн програма "Реляційна психотерапія"
Початок навчання – вересень 2022

МІЖНАРОДНА НАВЧАЮЧА ОНЛАЙН ПРОГРАМА «РЕЛЯЦІЙНИЙ ПСИХОАНАЛІЗ ТА ПСИХОТЕРАПІЯ»

Київська міжнародна школа реляційного психоаналізу та психотерапії оголошує новий набір слухачів на 2022 рік у навчальний онлайн-курс "Реляційний психоаналіз і психотерапія".

Ми запрошуємо в нашу програму фахівців в області психоаналізу, психотерапії і консультування, які мають інтерес та бажання розвиватися в напрямку реляційного психоаналізу. Наша програма - це базовий курс, що висвітлює ключові ідеї реляційної теорії і практики.

СТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Для кого це навчання?

Курс розрахований на українських фахівців у галузі психоаналітичної психотерапії, які мають завершену теоретичну освіту та щонайменше 5 років клінічної практики.

 

Дозволить глибше вивчити інструментарій реляційного психоаналізу 

Формат
навчання

Тривалість курсу - 1 рік.
 

Всього на рік 30 лекційно-семінарських занять по 4 ак. години (120 ак. годин) та 72 години супервізій.

Заняття проходять по п'ятницях з 17:00 до 20:00 за київським часом

Супервізійні групи формуються після початку навчання

Вартість
навчання

Вартість навчання -

1 500$ в рік.

 

Оплата відбувається після співбесіди.

Супервізійні групи формуються після початку навчання та оплачуються окремо та обов'язкові для отрімання Сертіфіката

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРС

1
ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

Інформаційні зустрічі для кандидатів видбуваються щосереди о 19:00 на платформі zoom за попередньою реєстрацією

(Реєстрація на інформаційну зустріч).

На цих зустрічах ви можете дізнатися детальну інформацію про зміст і структуру курсу, викладачів, розкладі, оплату, правилах групи і поставити запитання.

2
АНКЕТА КАНДИДАТА

Наступним кроком реєстрації на курс є заповнення анкети кандидата на навчання.

Інформація, яку ви надаєте в цій анкеті повністю конфіденційна і не підлягає розголошенню

3
СПІВБЕСІДА

Після розгляду вашої анкети ми запросимо вас на співбесіду з керівником курсу, яка буде проходити на платформі zoom в заздалегідь обумовлений час.

4
ОПЛАТА ТА ЗАРАХУВАННЯ

Оплата та зарахування на курс відбуваються тільки ПІСЛЯ успішної співбесіди. Зарахування на курс відбувається після оплати навчання

(Купити курс)  на розрахунковий рахунок школи до початку занять

РЕЄСТРАЦІЯ НА ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ

Дякуємо! Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом!

Інформаційна зустріч

НАШІ ЛЕКТОРИ ТА СУПЕРВІЗОРИ

kuchak.jpg
СТІВЕН КУЧАК

DSW - головний редактор журналу Psychoanalytic Perspectives, співредактор серії книг Routledge Relational Perspectives Book Series, президент Міжнародної асоціації реляційного психоаналізу та психотерапії (IARPP) і член правління; супервізор, викладач і співдиректор навчальної програми психоаналітичного напрямку в NIP; викладач / супервізор Національної програми навчання NIP; Центру реляційних досліджень Стівена Мітчелла, Інституту реляційного психоаналізу Філадельфії і в інших інститутів. У 2015 і 2016 роках він виграв премію Gradiva за кращу психоаналітичну книгу: «Клінічні наслідки життєвого досвіду психоаналітика: коли приватне стає професійним» і «Спадщина Шандора Ференці: від примари до предків» (у співавторстві з Едрієнн Харріс). Клінічна і супервізорська практика в Манхеттені.

eybel.jpeg
МЕТ ЕЙБЕЛЬ

LCSW - психоаналітик у Нью -Йорку. Він є викладачем факультету та навчаючим аналітиком Національного інституту психотерапії (NIP); Редактор бюлетеня IARPP, інформаційного бюлетеня Міжнародної асоціації реляційної психотерапії та психоаналізу, що охоплює понад 2000 аналітиків у всьому світі; та редактор подань рецензованого журналу «Психоаналітичні перспективи». Його клініко -теоретичні твори опубліковані в «Сучасному психоаналізі», «Психоаналітичній психології», «Психоаналітичних перспективах», «Додатку: нові напрямки в психотерапії та реляційному психоаналізі» та «Бюлетені IARPP». Він викладає, веде семінари та модерує дискусії для багатьох аналітичних товариств, включаючи Американську психоаналітичну асоціацію, Американську психологічну асоціацію та IARPP.

Stern.jpeg
ДОНЕЛ Б. СТЕРН

Доктор філософії, є тренінговим аналітиком і супервизором в Інституті Вільяма Алансона Уайта в Нью-Йорку; Клінічний консультант і ад'юнкт-професор психології в програмі пост докторантури Нью-Йоркського університету з психоаналізу та психотерапії, факультету Нью-Йоркського психоаналітичного суспільства та інституту. Є засновником і редактором серії книг в Routledge «Психоаналіз в новому ключі», що нараховує 70 книг у пресі і ще 20 на різних стадіях завершення. Колишній головний редактор журналу Contemporary Psychoanalysis. Опублікував безліч статей і глав у книгах, а також чотири книги: «Несформульований досвід: від дисоціації до уяви в психоаналізі» (1997 р); «Партнери з думці: робота з несформульованим досвідом, дисоціація і розігрування» (2010 р); «Реляційна свобода: властивості що виникають в інтерперсональному полі» (2015); і «Нескінченність невисловленого: несформульований досвід, мова і невербальне» (2019). В найближчому майбутньому з'явиться нова книга «Польова робота: транзакції і трансформація». Є співредактором книг:

«Піонери інтерперсонального психоаналізу» (1995), «Довідник з інтерперсонального психоаналізу» (1995), «Інтерперсональнальна перспектива в психоаналізі, 1960-і - 1990-і роки: переосмислення перенесення і контрпперенесення» (2017) і «Інтерсубїективна перспектива в психоаналізі, 1980-2010-і роки: зростаючий інтерес до суб'єктивності аналітика» (2017).

Працює помічником редактора Psychoanalytic Dialogues і Журналу Американської психоаналітичної асоціації, а також є членом редакційних рад Psychoanalytic Inquiry, Psychoanalytic Psychology і The Psychoanalytic Quarterly. Займається приватною практикою в Нью-Йорку, де проводить психоаналіз і психотерапію з підлітками і дорослими та очолює приватні дослідницькі групи.

layons.jpeg
ЛІЗА ЛАЙОНС

Доктор філософії (Ph. D.), керівник і викладач реляційного курсу постдокторські програми Нью-Йоркського університету з психотерапії і психоаналізу, в Центрі реляційних досліджень Стівена Мітчела, чотирирічної психоаналітичної програми і програми інтегративної психотерапії Інституту реляційного психоаналізу Філадельфії і Китайсько-американського психоаналітичного альянсу. У Центрі Стівена Мітчела є керівником програми «Реляційна теорія в клінічній практиці» і спів-автором серії семінарів. Як член робочої групи постдокторської програми Нью-Йоркського університету з прав людини, Ліза проводить психологічну оцінку особистостей, які подають заяви про надання притулку у США і допомагає боротися з незаконною депортацією. В опублікованих роботах на національному та міжнародному рівні Ліза висвітлює такі питання як: сексуальне насильство і інцест, політичні репресії, сни і мрії, психоаналіз в різних культурах, інтеграція реляційного психоаналізу і діалектичної поведінкової терапії. Її приватна аналітична, супервізорська та викладацька практика знаходиться в Нью-Йорку, Тінеке, Нью-Джерсі та онлайн.

slohover.jpeg
ДЖОЙС СЛОХОВЕР

Почесний професор Hunter College і Graduate Center Міського університету Нью-Йорка. Вона працює на факультеті постдокторської програми Нью-Йоркського університету, в Центрі Стівена Мітчелла, в Національній навчальній програмі Національного інституту психотерапії, в Філадельфійському центрі реляційних досліджень і в Психоаналітичному інституті Північної Каліфорнії в Сан-Франциско. Автор книги «Холдинг і психоаналіз» (Routledge, 2014 року) і понад шістдесяти публікацій. Приватна практика в Нью-Йорку

harris.jpg
ЕДРІЕНН ХАРРІС

Ph.D., викладач і керівник пост-докторської програми Нью-Йоркського університету психотерапії та психоаналізу. Працює на факультеті і є супервізором Психоаналітичного інституту Північної Каліфорнії. Д-р Харріс редактор журналу "Психоаналітичні діалоги" та журналу "Дослідження гендеру та Сексуальності". У 2009 році Едріенн Харріс, Льюїс Арон і Джеремі Сафрон заснували Центр Шандора Ференці в New School University Є спів-редактором Book Series Relational Perspectives in Psychoanalysis. Едріенн Харріс - редактор електронного журналу IPA psychanalysis.today

chukanova.jpg
АЛЬОНА ЧУКАНОВА
  • Facebook

Психоаналітичний психотерапевт реєстру УКПП (тренінговий аналітик), керівник KISRPP, член Міжнародної асоціації реляційної психоаналізу та психотерапії (IARPP).

seligman.jpeg
СТІВЕН СЕЛІГМАН

D.M.H. - клінічний професор психіатрії у відділі психіатрії та поведінкових наук Каліфорнійського університету в Сан-Франциско та в докторській програмі психоаналізу Нью-Йоркського університету; тренінговий аналітик та супервізор у Сан-Франциському центрі психоаналізу та Психоаналітичному інституті Північної Каліфорнії; почесний редактор журналу "Психоаналітичні діалогі". Він є автором праці "Relationships in Development: Infancy, Intersubjectivity, Attachment" (Routledge, 2018), яка тепер перекладена італійською та іспанською мовами, а також він є співавтором американської психіатричної преси "Психічне здоров'я немовлят та раннього дитинства: основні концепції та клінічна практика". Більше 3 десятиліть він працював над розробкою та розповсюдженням оригінальної «моделі Фрайберг» в дитячої психотерапії. Він є автором майже 100 статей, розділів, оглядів та інших публікацій. Він також є редактором наукових досліджень з питань гендеру та сексуальності, а також був членом засновника виконавчого комітету журналу "Психотерапія немовлят, дітей та підлітків".

Викладачі програми
КУПИТИ КУРС НАВЧАННЯ

КУПИТИ КУРС НАВЧАННЯ

Оплата тільки після співбесіди та зарахування

Дякуємо за замовлення!

Покупка кредитной карты
Онлайн-встреча
bottom of page